Porig égett a híres magyar márka üzeme

Most jött a szörnyű hír! Porig égett a híres magyar márka üzeme. A cég a közö/ségi oldalán megosztott szomorú közleményben tudatta a nyilvánossággal, hogy egy hajnali órákban felcsapó, pusztító tűzvészben a gyártóegységük teljesen megsemmisült. Még nem találjuk a szavakat… Ma hajnalban porig égett az üzemünk, és egyelőre nem tudjuk, hogyan tovább. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük