Egy beteg saját kezelőorvosára tá/adt ké/sel az Urológiai osztályon – számolt be róla a Tények. A történtek miatt azonnal riasztották a biztonsági szolgálatot és a rendőrséget is. A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette az esetet. Közleményükben így fogalmaztak: „A Nyíregyházi Rendőrkapitányság garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást egy kórházi kezelés alatt álló nyíregyházi férfi ellen, aki szeptember 15-én éjszaka agr/ss/ív, tá/adó magatartást tanúsított kezelőorvosával szemben.”
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALEgyre nyíltabban beszélt arról az utóbbi napokban Magyar Péter arról, hogy Sulyok Tamás napjai meg vannak számlálva a Sándor-palotában. Az új miniszterelnök legutóbbi posztjában már csa
KÖVETKEZŐ OLDALA világ lélegzete elakadt a szörnyű hír hallatán: A 62 éves színészt saját lánya, Hayley Hasselhoff találta meg mozdulatlanul – a hollywoodi ház, amely valaha a családi boldogság otthon
KÖVETKEZŐ OLDALMajka a Facebook-oldalán írta meg csütörtökön kora este, hogy egy koccintás után indult haza későn este tegnap, de pár száz méter után igazoltatták őt a rendőrök. A zenész-műsorvezető s