Magyarországon százezrek érzik úgy, hogy egyre nehezebben jönnek ki a havi nyugdíjukból. Az élelmiszerárak továbbra is magasak, a gyógyszerekért is mélyebben kell a zsebbe nyúlni, miközben sok idős embernek minden hónap végén komoly fejtörést okoz, hogyan ossza be a pénzét.
Nem véletlen, hogy az elmúlt hetekben egyre több találgatás jelent meg arról, érkezhet-e valamilyen extra segítség. A közösségi oldalakon sorra jelennek meg a kérdések, vajon lesz-e újabb támogatás, pluszpénz vagy rendkívüli juttatás az idősek számára.
MEGÉRKEZTEK A RÉSZLETEKET! MUTATJUK!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A lap szerint a központosítás célja a spórolás mellett az ellátás egységesítése lehet, de számításaik szerint a már meglévő gépek felújításával, az újak beüzemelésével és a gépek felvásárlásával a kor
Sokan már napok óta találgatják, mi történik a májusi nyugdíjjal, miután újabb nagy horderejű bejelentés érkezett Magyar Pétertől. Az idősek körében egyre nő az izgalom, hiszen mindenkit ugyanaz a kér
Az új, háromhavonta kiosztott ingyenes élelmiszercsomag-program részeként januártól rengeteg nyugdíjas tartós élelmiszert tartalmazó csomagokat kapnak. A program célja, hogy átmeneti segítséget nyújts
Leave a Comment