Kétségbe vonták Rubint Réka betegségét

Schobert Norbert lánya senkit nem szeretne megsérteni, ezért nem is érti, hogy miért kell ilyen hangnemben megnyilvánulni Rékáról Schóbert Lara bízik benne, hogy édesanyja pozitivitása átsegíti őt ezen az időszakon A kommentelő sem hagyta annyiban a történetet, mivel elmondása szerint az ő megnyilvánulása sem alaptalan.Azt tudom, hogy édesapám kettő éve lesz sajnos, hogy meghalt ebben a betegségben, nem tudott így vigyorogva parádézni. Szóval…– folytatta a meghökkentő megnyilvánulását a kommentelő.Lara ezek után együttérzését fejezte ki és elárulta, hogy miért beszél erről ennyit Réka a rajongóinak.„Részvétem! Bízom benne, hogy Anyukám pozitivitásával nem járunk így.

Forrás: MSN / FB

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük