Sulyok Tamás az Indexnek adott nagyinterjúban azt mondja: nem bánta meg, hogy Orbán Viktor felkérésére elvállalta az államfői tisztséget, mert egy magyar embernek ez a legnagyobb megtiszteltetés. A köztársasági elnök egyebek mellett arról is beszél, hogy az államfő a létével fejezi ki a nemzet egységét, közjogi keretbe foglalja a politikai döntéseket, azoknak alkotmányos rangot ad. MUTATJUK A VÉG/ETES RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Mély megrendülést okozott egy XIII. kerületi társasház lakói körében, amikor egy 76 éves nyugdíjas nő péntek délelőtt az erkélyéről ve/et/e le magát. Az elsődleges információk szerint a tragédia hátte
Friss információk rázta meg a hazai embereket! 2024 Karácsony előtt súlyos tüdőgyulladást kapott, ami nagyon legyengítette: lázas volt, és az ágyból sem tudott kimászni. Innen kezdődtek a hatalmas pro
A Pest vármegyei hatóságok és a kutató-mentő szolgálat munkatársai vízen és szárazföldön is keresik azt a férfit, akinek eltűnését Tahitótfalun jelentették be. A szentendrei rendőrök a lakosság segíts
Leave a Comment