A Re/diten arról írnak, hogy Orbán Viktor eltűnt a Bálnában megrendezett fideszes eredményváróról, ráadásul már több mint 4 órája nem posztolt semmilyen közösségi oldalon sem. Mások azt írták, hogy közben az Andrássy úton a Hősök tere felől elindult egy konvoj sok rendőrrel. A beszámolók szerint sokan vi/eózták az eseményeket és azt kiabálták, hogy „mene/ülj, Vitya”. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Az utóbbi időben Erdélyi Mónikát tömegesen támadták az online térben. A vádak főként a luxusutazásaira irányultak, sokan nem értik, miből telik neki a nyaralásokra és ebbe a gyermekeit is belerángatja
Jön az országos karbantartás! Az elöregedett Magyarországi vezetékeket idén fogják kicserélni röpke 24 óra alatt – számolt be több napilap és több TTokker. MUTATJUK HOGY MIKOR NEM LESZ VÍZ! A hír nem
Erőteljes interjút adott Pityinger László, művésznevén Dop/man az Inde/nek, ahol a kormányfő által elindított Digitális Polgári Kör (DPK) tagjaként osztotta meg gondolatait. Hétfőn saját podcastjéban
Leave a Comment